Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

 

Вітаємо учасників Чемпіонату України з військово-спортивного багатоборства!!!


Щербина Нікіта - 1 місце
Трофименко Артем - 3 місце
Ємець Андрій - 4 місце

Працюємо далі, адже шлях до майстерності пролягає через постійні та наполегливі тренування!!!

 

 


 

 


Традиційні змагання з військово-прикладної підготовки "Зимовий десант" зібрали близько 300 учасників (вихованців ВСЦ "Воїн", Ліцею №1, військової кафедри ПолтНТУ). Випробування проводилися у розділах: розбирання-збирання автомата, спорядження магазина, прийняття положень для стрільби, прийоми рукопашного бою з автоматом, комплексно-силова вправа, стрільба з гвинтівки. Змагання відбулися за підтримки міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх". Так тримати!!! 

 

 

 


Вітаємо з присвоєнням спортивного звання!

 

Данило Обревко - КАНДИДАТ У МАЙСТРИ СПОРТУ

 

Нікіта Щербина - 1 розряд з військово-спортивного багатоборства

 


Зимові канікули: активний відпочинок!


 

 

 

 

 


Новий навчальний рік: ліцеїсти тренуються долати перешкоди та влучно стріляти!

 


Вітаємо Дмитра Корчан з нагородою з нагоди Дня фізичної культури та спорту!!!

 

 

 

 


ВІТАЄМО 
ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ 
З ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОГО БАГАТОБОРСТВА 

Корчан Дмитро - 1 місце 
Трофименко Артем - 2 місце 
Обревко Данило - 3 місце 


 


 

 


 

 


Учитель предмету "Захист Вітчизни" Олег Бариш  та ліцеїст гр. І-31 Дмитро Корчан у складі інструкторської групи ПОДГО "ВСЦ "Воїн" надали допомогу в організації та проведенні військово-патріотичної гри-вишколу "Кадет" для учнів 11-х класів навчальних закладів Полтавського району . Захід відбувся за підтримки сектору сім'ї, молоді та спорту, відділу освіти Полтавської районної адміністрації та Товариства сприяння обороні України 

 


Показовий виступ вихованців груп правового профілю з військовою підготовкою та гуртка "Захисник Вітчизни" з нагоди 25-річчя ліцею №1 ім. І.П. Котляревського

 

 


10-12 березня 2017 р. на спортивній базі ЗОШ №4 та міського товариства сприяння обороні України відбувся відкритий чемпіонат міста з військово-спортивного багатоборства. Змагання зібрали понад 120 спортсменів обласного військово-спортивного центру "Воїн", СК "Тайфун", федерації бойових мистецтв "Бу-до", СК "SportMax" (м. Олександрія). Учасники змагалися у стрільбі з гвинтівки та всестилевого бою (дозований та повний контакт). Обревко Данило (гр. ІП-33) посів 2 місце, Назар Коник (гр. ІП-13) - 4 місце. Ліцеїсти Дмитро Корчан (гр. І-31), Артем Трофименко (гр. І-21), Данило Обревко (гр. ІП-33) вдало дебютували у якості юного судді. 

 


 


 


Змагання з кульової стрільби та військово-прикладної підготовки "Зимовий десан-2017" з нагоди Дня виведення військ з Афганістану зібрав близько 200 учасників обласного військово-спортивного центру "Воїн" та міського багатопрофільного ліцею №1 ім. І.П. Котляревського. Спортсмени змагалися у стрільбі з гвинтівки, розбиранні-збирання автомата, спорядженні магазина патронами, виконанні комплексних програм з рукопашного бою, комплексно-силової вправи. Перемогу у розділі стрільба з гвинтівки вибороли Подварчан Христина (серед дівчат) та Кріль Євгеній (серед юнаків).

 

 


20 січня та 4 лютого на території військового полігону с. Вакуленці  відбувся щорічний вишкіл з військово-прикладної підготовки "Зимовий рейд", під час якого учасники удосконалювали навички з орієнтування на місцевості, тактики малих груп, основ виживання.

 


Традиційні лижні перегони "Зимова руханка" відбуваються за сприятливої погоди на подвір'ї ліцею та об'єднують учнів та вчителів, які віддають перевагу активному відпочинку.

 


Вітаємо Трофименка Артема з присвоєнням звання КАДИДАТ У МАЙСТРИ СПОРТУ з військово-спортивного багатоборства!!!!!

 


 


 


 

 


ВІТАЄМО
ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОГО БАГАТОБОРСТВА

Трофименко Артем – 1 місце
Обревко Данило – 2 місце

 


Проведено інструктивно-методичне заняття «Прикладна фізична та тактична підготовка на уроках «Захист Вітчизни»

 

Проведено інструктивно-методичне заняття «Прикладна фізична та тактична підготовка на уроках «Захист Вітчизни»
 

9 листопада 2016 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського відбулося інструктивно-методичне заняття «Прикладна фізична та тактична підготовка на уроках «Захист Вітчизни».

 

Заняття для викладачів предмета «Захист Вітчизни» провели вчитель фізичної культури та «Захисту Вітчизни» Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. І. П. Котляревського, переможець обласного етапу «Учитель року – 2016» в номінації «Захист Вітчизни», керівник Полтавського обласного військово-спортивного центру «Воїн» Бариш Олег Миколайович та інструктори цього центру

Під час заняття учасники відпрацьовували прийоми рукопашного бою, а також отримали консультацію щодо індивідуальних дій стрілка, після чого потренувалися виконувати їх на практиці.

          

 

 


 

  


 


 


17 жовтня відбувся традиційний зліт допризовної молоді "Козацькими стежками до сучасних перемог", у якому взяли участь понад 100 курсантів військово-спортивного центру "Воїн" та вихованців правового профілю з військовою підготовкою ліцею №1. Учасники навчалися тактиці бою в лісистій місцевості, основам мінної справи, ознайомлювалися з різновидами оптичних прицілів, закріплювали отримані навички під час військово-тактичної гри з лазертаг обладнанням.

 

 

 

 

 

 


 


ВІТАЄМО

З ВИКОНАННЯМ СПОРТИВНИХ РОЗРЯДІВ З ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОГО БАГАТОБОРСТВА

Тимошенко Андрій – Майстер спорту України

Корчан Дмитро – кандидат у майстри спорту

Пилипенко Станіслав – кандидат у майстри спорту

Козаченко Станіслав – кандидат у майстри спорту

Ярошенко Максим – кандидат у майстри спорту

Абрахманов Максим – 1 розряд

Богомольний Олександр – 1 розряд

Соловей Нікіта1 розряд

Дядюра Володимир – 1 розряд

 

 


 

 

 


ВІТАЄМО

 

ПЕРЕМОЖЦЯ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОГО БАГАТОБОРСТВА

 

 

 

Корчан Дмитро – 1 місце

 

(гр. І-21)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


У парку «Перемога» влаштували свято для ветеранів

 


 

 


 


12 квітня на базі ліцею відбувся конкурс строю та пісні "Впоряд" міського етапу Всеукраїнської військово-спортивної гри "Сокіл" (суддівська бригада: В. Воробйов (заступник голови обласного ТСОУ), О. Васильченко, В. Мирончук (викладачі військової кафедри ПНТУ), О. Бариш (головний суддя, вчитель предмету "Захист Вітчизни" ліцею №1), Ю. Третинник (голова методоб'єднання вчителів фізичної культури та предмету "Захист Вітчизни")) . У змаганнях взяли участь 37 команд шкіл м. Полтава. Команда ліцею №1 виборола 1 місце у своїй підгрупі. Бажаємо ліцеїстам подальших перемог!

 

  

 


30 березня інструктори обласного військово-спортивного центру "Воїн" надали допомогу військовому комісаріату у проведенні тактичних навчань батальйону територіальної оборони (смт. Карлівка)

 

  

   


 

Навчання загонів територіальної оборони

 


ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОГО БАГАТОБОРСТВА

Трофименко Артем – 1 місце

Кульбашний Давид – 1 місце

Обревко Данило – 1 місце

Телефанко Христина – 1 місце

Щербань Віталій – 2 місце

Степанюк Максим – 2 місце

Гриців Олексій – 3 місце

Хороліч Сергій – 4 місце

 

 

 


ВІТАЄМО

переможця відкритого чемпіонату

Полтавської області

зі змішаних єдиноборств "Бу-До"

Обревко Данило – 1 місце

 

БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ ТА НОВИХ ПЕРЕМОГ!

 


У день відкритих дверей Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. І.П. Котляревського майбутнім абітурієнтам ліцею та їхнім батькам вихованці правових груп з військовою підготовкою П-43 та ІП-23 демонстрували вправи з рукопашного бою та військово-прикладної підготовки. 

   

 


Під час чемпіонату України з військово-спортивних багатоборств серед представників силових структур (ЗСУ, НГ, СБУ, МНС,фіскальної служби) була презентована система прикладного бою інструкторами робочої групи Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств.

 

 

Презентація прикладного бою - 2016 

 

 

 


 


Зустріч із героєм війни

11.02.2016р. учні Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 імені І.П. Котляревського провели флеш-моб до Дня пам'яті учасників воєнних конфліктів і зустрілися з воїном-інтернаціоналістом, учасником збройного конфлікту в Афганістані підполковником гвардії Калашниковим В.П.
Болючі спогади й кадри кінохроніки допомогли дітям доторкнутися душею і серцем до трагічних сторінок історії, які повинні стати повчанням грядущим поколінням.


Є в українській історії події, які стали знаковими. Такою подією є героїчна смерть під залізничною станцією Крути молодих захисників Української Держави. Вони – студенти, курсанти, школярі – у далекому 1918 році без вагань віддали молоде життя в ім'я волі свого народу.

Бій під Крутами, незважаючи на те, що завершився військовою поразкою для Української Народної Республіки, ознаменував собою початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов'язку — боронити її. І понині, згадуючи цю героїчну і трагічну історію, ми усвідомлюємо – доля, свобода нашої країни залежить від готовності кожного українця поважати і захищати її інтереси!

Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров'ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі. Україна пишається молодими героями. Пам'ять про них – невмируща.

29 січня, в Україні відзначають День пам'яті героїв Крут. Полтавці, на чолі з міським головою Олександром Мамаєм та Архієпископом Полтавським та Кременчуцьким Федором вшанували пам'ять героїв урочистою ходою від Соборного майдану та покладанням квітів до пам'ятного знаку «Загиблим українським козакам». 29 січня 2016 року в Галереї мистецтв відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів 21-го обласного конкурсу «Учитель року – 2016», який проходив у Полтаві на базі Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Полтавської міської ради Полтавської області».

Педагоги нашого міста продемонстрували найкращий результат: 3 переможці із 4-х номінацій:

- номінація «Історія» – Веркалець Тетяна Ярославівна, НВК № 16;

- номінація «Математика» - Юшкова Вікторія Віталіївна, гімназія № 33;

- номінація «Захист Вітчизни» - Бариш Олег Миколайович, ліцей №1.

У номінації «Англійська мова» перемогу здобула представниця міста Лубни.

Учасників конкурсу щиро вітали голова оргкомітету, ректор ПОІППО ім. М.В. Остроградського Віталій Зелюк, начальник управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради Наталія Дорохова, ректори полтавських вищих навчальних закладів, представники профспілки та інші почесні гості.

Саме конкурс «Учитель року» спонукає педагога до творчості, яка веде до професійного росту.

Цьогорічні переможці – це педагоги, для яких вчительська праця – завжди високе мистецтво, чиї серця зігріті любов’ю до дітей і своєї професії, це кращі з найкращих в освіті області.

Бажаємо їм успіхів у підкоренні нової професійної вершини – перемог у Всеукраїнському етапі конкурсу «Учитель року – 2016»! 

 Воїн-2015

 


6-го січня 2016 року на подвір`ї закладу було організовано і проведено зимову руханку. До занять зимовим спортом долучились і ліцеїсти, і педагогічний колектив. Ходіння на лижах мало на меті навчально-розважальний характер.

 

 


 4-6 грудня 2015 року відбувся чемпіонат міста з військово-спортивного багатоборства (всестилевий бій та стрільба з гвинтівки). Переможцями у своїх категоріях стали ліцеїсти Данило Обревко (гр. ІП-23) та Віталій Щербань (гр. І-21)

 


 3-4 грудня відбулися традиційні змагання з військово-прикладної підготовки "Козацька звитяга" з нагоди Дня Збройних Сил України серед команд навчальних груп ліцею №1. Програма змагань: конкурс строю та пісні, стрільба з пневматичного автомата, естафетний біг зі спорядженням магазину патронами, піднімання по канату, стрибки у довжину, штовхання штанги, акробатика, тест на спритність - набивання волейбольного м'яча від стіни, розбирання-збирання автомата. Переможцями цього року стали: серед 8-9 класів - гр. ІП-23, серед 10-11 класів - гр. І-41.

 


 

«Учитель року-2016» у номінації «Захист Вітчизни»

3 грудня 2015 року на базі ЗШ № 19 відбувся фінальний етап міського конкурсу «Учитель року-2016» в номінації «Захист Вітчизни». Брали участь 3  учителя: Білоха В.М. – гімназія № 33, Павелко Г.Г. – ЗШ № 18, Бариш О.М. – ліцей № 1.

Усі конкурсанти продемонстрували високий рівень підготовки, знання предмету, вміння застосовувати сучасні інформаційні технології при викладанні предмету. 

Переможцем І туру конкурсу став Бариш О.М. – ліцей № 1.

Його урок на тему «Сучасний тероризм як загроза людству ХХІ століття. Заходи щодо попередження надзвичайних ситуацій терористичного походження» журі визнало найкращим.